Husein Balić: "Ja też się cieszę, że tu zostaję" - Chcę wspomóc drużynę swoim doświadczeniem, abyśmy sięgnęli po ten najważniejszy cel w następnym sezonie i wrócili do ekstraklasy - powiedział Husein Balić po podpisaniu nowej umowy z ŁKS-em. ŁKS był dość pasywny przez większość dotychczasowego letniego okienka transferowego. Na (...)