ŁKS oficjalnie spadł z ekstraklasy. Porażka ze Śląskiem ŁKS powalczył, ale przegrał ze Śląskiem i oficjalnie spadł z ligi. ŁKS podchodził do tego meczu bez większych oczekiwań, gdyż jeszcze przed startem spotkania było wiadomo, że łodzianie praktycznie już spadli z ekstraklasy. Niemniej jednocześnie chciał on też dać (...)