Trener ŁKS-u po 0:6: "Wszystko biorę na siebie" Po porażce 0:6, trener ŁKS-u mógł tylko przeprosić fanów. Los wyjątkowo nie sprzyjał ŁKS-owi w Wielką Sobotę. Nie dość, że z Jagiellonią nie mogli zagrać między innymi Pirulo i Riza Durmisi, to jeszcze na rozgrzewce wypadł Michał Mokrzycki, jeden z (...)