ŁKS podał sobie tlen? „Uchyliliśmy okno” - Po meczu z Puszczą Niepołomice rozszczeliniliśmy okno i do naszej szatni wpadło trochę świeżego powietrza, a dziś je wyraźnie uchyliliśmy. To dla nas bardzo ważne zwycięstwo, mam nadzieję, że doda nam pewności siebie i wiary w to, że idziemy (...)