70. Derby Łodzi. ŁKS - Widzew. "Mam nadzieję, że to był ostatni mecz tego pana" Emocje po meczu derbowym nie wygasły z końcowym gwizdkiem Szymona Marciniaka. Mam wrażenie, że dopiero się zaczęły, ale trudno się temu dziwić po tym wszystkim, co zobaczyliśmy w niedzielny wieczór przy Al. Unii 2. Oglądając pierwszą część meczu powiedziałem do (...)