Trochę sprytu, trochę szczęścia i ŁKS ma punkt Tak ŁKS zremisował z Legią. Świetna interwencja Bobka i gol debiutanta. ŁKS zremisował z Legią Warszawa. Łodzianie mieli trochę szczęścia, bo przyjezdni kilka razy trafili w słupek, ale dzięki nieustępliwości i konsekwencji wywalczyli remis. Błysnął Aleksander Bobek, który zatrzymał Blaza (...)