Urban: „Myślę, że ŁKS wróci na właściwe tory” - Pamiętajmy o tym, że do końca sezonu pozostało bardzo dużo czasu. Myślę, że ŁKS wróci jeszcze na odpowiednie tory – powiedział po spotkaniu z ŁKS-em trener Górnika Zabrze, Jan Urban. - Nic nie zapowiadało takiego wyniku, tym bardziej, że (...)