Bohater ŁKS-u o swojej kapitalnej paradzie: „Poszedłem w ciemno” - Nie graliśmy tak, jak chcieliśmy; ten mecz nie wyglądał w naszym wykonaniu tak, jak powinien. Pomimo tego chłopakom należy się szacunek, bo nawet wtedy, gdy nam nie szło, wierzyliśmy do końca – powiedział po meczu Górnik Łęczna-ŁKS bramkarz łódzkiej (...)