Obrońca ŁKS-u zaczynał jako… skrzydłowy. „Uwielbiam ofensywny futbol” Jestem bardzo szczęśliwy, że trafiłem do ŁKS-u. Jestem pod wielkim wrażeniem tego stadionu, kibiców i całego miasta – mówi serbski obrońca klubu z al. Unii, Milan Spremo. - Jestem bardzo szczęśliwy, że trafiłem do ŁKS-u. Jestem pod wielkim wrażeniem (...)