Dariusz Postolski: Kiedy byłem małym chłopcem [FELIETON] Kiedy byłem małym chłopcem… wzruszenie łapało mnie za gardło w czasie wspaniałych zwycięstw Polaków. Łzy kręciły mi się w oczach, gdy patrzyłem na skoki Józefa Szmidta, wspaniałe biegi Malinowskiego, Maniaka, Foika czy Badeńskiego. Czułem ogromną radość, gdy stali na podium (...)