WYWIAD ŁS. Rafał Grodzicki: "Obecne miejsce ŁKS-u to efekt zmian na lepsze" Przed sezonem można było spotkać wiele głosów, jakoby pierwsza liga była najsilniejsza od lat. Teraz, na półmetku rozgrywek, podziela Pan takie opinie? Rafał Grodzicki: – Zdecydowanie. To najsilniejsza pierwsza liga od wielu, wielu lat. Nie tylko ze względu na to, (...)