Trener ŁKS-u: "Finał był już dawno temu" ŁKS zagra z Górnikiem Łęczna. To pierwsze spotkanie łodzian z tą drużyną, od przegranego 0:1 finału barażów. - Finał barażów był już dawno temu. Myślę, że jako sztab trenerski zrobimy wszystko potraktować mecz ligowy w inny sposób. Górnik Łęczna rozegrał (...)