Trener ŁKS-u: "Brakowało kontroli" ŁKS pokonał Chrobrego Głogów, tym samym przerywając serię trzech meczów bez wygranej z zespołem z Dolnego Śląska. -Trzy punkty zdobyte na wyjeździe, niezależnie od sposobu, cieszą. Mam pretensje do zespołu, bo myślę, że po 25. minucie straciliśmy kontrolę nad meczem. (...)