WYWIAD ŁS. Michał Trąbka, piłkarz ŁKS: „Ufam właścicielowi klubu” Bartosz Jankowski (Łódzki Sport): Jak pan spędził urlop? Udało się nieco odciąć od tego, co działo się w trakcie sezonu?Michał Trąbka (ŁKS Łódź): Było dość intensywnie. Wyjechałem do Chorwacji z narzeczoną, ale tylko na trzy dni. Do tego byłem świadkiem (...)