Trener ŁKS-u: „Nie udźwignęliśmy tego meczu” -To kolejny mecz, którego nie udźwignęliśmy, nie poprowadziliśmy w taki sposób, w jaki powinniśmy. Wydawało się, że pierwsza połowa wyglądała tak, że nie powinniśmy byli jej przegrać, a jednak schodziliśmy do szatni z wynikiem 0:1. Po przerwie spadł na nas (...)