Surowa kara dla ŁKS-u po wybrykach kibiców podczas derbów Łodzi! Koniec sezonu dla kibiców ŁKS-u? Komisja Dyscyplinarna, powołując się na Regulamin Dyscyplinarny PZPN, postanowiła ukarać ŁKS Łódź karą dyscyplinarną w postaci zakazu rozgrywania jednego domowego meczu z udziałem publiczności (prawdopodobnie będzie to dotyczyło meczu z Odrą Opole), a ponadto karą (...)