TYLKO w ŁS! Łukasz Madej: "Przytuła wrzucił trenera ŁKS-u na minę" Podobno po sezonie z ŁKS-em pożegna się Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy. To dobry pomysł? Łukasz Madej: Dla dobra ŁKS-u najlepszym wyjściem byłoby, żeby pan Przytuła odszedł. Pion sportowy musi podlegać ocenie pracy. Tak jak trenerzy, którzy są zwalniani, tak samo (...)