Debiutant w ŁKS-ie. „To niesamowite przeżycie, zapamiętam je na długo” W meczu ŁKS-Korona Mateusz Kowalczyk po raz pierwszy zagrał przed kibicami biało-czerwono-białych. Młody pomocnik przyznaje, że na długo zapamięta moment, w którym wszedł na boisko. - Szkoda straconych punktów, szkoda niewykorzystanych okazji, zwłaszcza w drugiej połowie. Pojawiły się wtedy luki, (...)