Trener ŁKS-u ocenił ostatni sparing. „To był bardzo dziwny mecz” „To był bardzo dziwny mecz. Były w nim dobre rzeczy, ale też takie, które musimy poprawić” – powiedział na konferencji prasowej po sparingu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki trener ŁKS-u Kibu Vicuña. -Dla mnie to był bardzo dziwny mecz. Były w (...)