"Porównałbym to do maratonu". Piłkarze ŁKS-u po testach - To bardzo ciężki test. Myślę, że poradziliśmy sobie dobrze. Wyniki pokazują, że okres bez treningów każdy z nas przepracował solidnie. - powiedział Piotr Gryszkiewicz, skrzydłowy ŁKS-u. Piłkarze ŁKS-u przeszli testy wydolnościowe. (...)