Wychowanek pożegnał się z ŁKS-em - Chciałbym żebyście wierzyli w tą drużynę, bo wszystko zakończy się happy endem. - powiedział na pożegnanie Jan Sobociński, wychowanek ŁKS-u. Jan Sobociński jest wychowankiem ŁKS-u. Od najmłodszych lat, obrońca na tle rówieśników wyróżniał się, wróżono mu wielką przyszłość. - (...)