Adrian Klimczak po porażce ŁKS-u: „Pomogliśmy rywalom w strzeleniu bramki” Zaraz po ostatnim gwizdku w meczu ŁKS-Podbeskidzie obrońca biało-czerwono-białych próbował przedstawić przyczyny porażki łodzian. -Szkoda, że wyszliśmy jako pierwsi na prowadzenie, a potem przegraliśmy mecz, ale nie zasłużyliśmy dziś na to, żeby zdobyć trzy punkty. Byliśmy słabsi i przegraliśmy. Deszczowa (...)