Trener ŁKS-u "Najlepiej zagraliśmy z Tychami i Koroną" Musimy zagrać lepiej niż z Koroną. Mówimy o posiadaniu, o uderzeniu na bramkę, ale skoro nie wygraliśmy to możemy dać z siebie więcej. Mówi przed meczem ze Stomilem, trener ŁKS-u, Kibu Vicuna. Chociaż ŁKS zagra z najgorszą drużyną (...)