Trener ŁKS-u: „Uważam, że byliśmy drużyną lepszą” „Zmiany dały drużynie dobry impuls” – mówił na konferencji prasowej po meczu Puszcza Niepołomice – ŁKS trener biało-czerwono-białych, Kibu Vicuña. - To był bardzo trudny mecz, wiedzieliśmy, że w Niepołomicach nie będzie nam łatwo. Moim zdaniem byliśmy dziś drużyną lepszą (...)