ŁKS-ie, dlaczego? Podsumowanie sezonu cz. II - transfery W drugiej części podsumowania sezonu, przyjrzymy się transferom ŁKS-u. Jeszcze przed sezonem wiadomo było, że najważniejszy cel jaki stawia sobie ŁKS, to utrzymanie kadry z ekstraklasy. Prawie się udało, chociaż z klubu odeszli dosyć ważni Jan Grzesik i Adam Ratajczyk. (...)