Reklama
Reklama
Reklama

Tańsze bilety na mecz ŁKS-u Commercecon

Czas < 1 min czytania
Tańsze bilety na mecz ŁKS-u Commercecon

LODZ. 14.03.2022 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - IL CAPITAL LEGIONOVIA LEGIONOWO N/Z VALENTINA DIOUF FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Siatkarki ŁKS-u Commercecon w poniedziałek zaczynają walkę o medale. Klub obniżył ceny biletów.

Reklama

ŁKS Commercecon w poniedziałek zagra z Radomką Radom. To pierwszy mecz fazy play-off. Łodzianki są w stanie wywalczyć złoty medal. – W poniedziałek pierwszy mecz z Radomką. Przygotowujemy się mocno. Głowy są skupione tylko na poniedziałkowym meczu. Staramy się nie wybiegać w przyszłość. Najważniejsza jest wygrana z Radomką u siebie. Chcemy mocno wejść w play-offy. Oczywiście, że mamy szanse. Żeby wygrać złoto, trzeba wygrać ze wszystkimi. Drużyny z czołówki Tauron Ligi mają na tyle równe kadry, że my spokojnie możemy mówić, o tym, że stać nas na wejście do finału – mówiła w rozmowie z Łódzkim Sportem, Martyna Grajber, przyjmująca łódzkiego zespołu.

Bilety na play-offy w cenie ligowych

Wejściówki cieszą się sporym zainteresowaniem, a klub obniża ich ceny, tak żeby jak najwięcej fanów, wspierało ełkaesianki w poniedziałek. – Zrobiliśmy ukłon w stronę kibiców i na pierwszy mecz bilety będą jeszcze w cenie 10 i 20 zł, czyli będą kosztować tyle ile w fazie zasadniczej – powiedział Mariusz Przybyła, szef marketingu ŁKS Commercecon. – Planowaliśmy podwyżkę cen do poziomu 15 i 30 zł, ale odłożyliśmy ją w czasie.

Reklama

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama