Reklama
Reklama

Tomasz Wieszczycki krytykuje ŁKS po przegranych derbach z Widzewem

Czas < 1 min czytania
Tomasz Wieszczycki krytykuje ŁKS po przegranych derbach z Widzewem

Kibice ŁKS-u podczas derbów Łodzi (fot. Marian Zubrzycki)

Wtorkowe derby Łodzi dla Widzewa. Po przeciętnym widowisku czerwono-biało-czerwoni pokonali ŁKS Łódź 1:0. Rozczarowania kiepską postawą ełkaesiaków nie krył po meczu Tomasz Wieszczycki, legenda ŁKS-u.

Legenda ŁKS-u: „Mamy stadion. I nic więcej”

Przegrana ŁKS-u sprawiła, że zespół z al. Unii Lubelskiej ma coraz mniejsze szanse nawet na załapanie się do najlepszej szóstki ligi, co pozwoliłoby mu powalczyć o ekstraklasę w barażach. Derbowa strata punktów jest tym boleśniejsza, że to drugi mecz na nowym stadionie, przy niemal komplecie widzów, i drugi bez zdobytej bramki przez zawodników trenera Marcina Pogorzały.

CZYTAJ TAKŻE >>> 12 lat i wystarczy. Widzew wygrał derby Łodzi

Reklama

Słaba postawa ełkaesiaków nie umknęła uwadze Tomasza Wieszczyckiego, legendarnego piłkarza Łódzkiego Klubu Sportowego. „Mamy stadion. I nic więcej” –  napisał na Twitterze popularny „Wieszczu”.

To uwaga, którą w ŁKS-ie powinni wziąć sobie do serca, bo coraz częściej można ją usłyszeć także w gronie zwykłych kibiców, którzy płacąc za wejściówki chcieliby obejrzeć kawałek fajnej piłki nożnej w wykonaniu ich ulubieńców, a nie tylko nowy obiekt od środka.

Swoją opinią na temat gry w obronie ŁKS-u podzielił się Andrzej Twarowski, komentator CANAL+

Reklama

ZOBACZ TAKŻE >>> Widzew pokonał ŁKS. 68. derby Łodzi dla gości [ZDJĘCIA]

Piłka nożna

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama