Reklama
Reklama

Tragedia atakującej Grota Budowalnych

Czas < 1 min czytania
Tragedia atakującej Grota Budowalnych

LODZ. 18.12.2021 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. GROT BUDOWLANI LODZ - #VOLLEYWROCLAW N/Z ANDREA KOSSANYIOVA, JULIA SZCZUROWSKA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Julia Szczurowska, atakująca Grota Budowlanych w tym sezonie już nie zagra.

Reklama

Julia Szczurowska, atakująca Grota Budowlanych podczas pucharowego meczu z Bielskiem musiała opuścić boisko w końcówce pierwszego seta. Siatkarka podczas wykonywania zagrywki źle stanęła na nodze i potrzebna była pomoc medyczna. Zawodniczka doznała poważnego urazu kolana.

– Mieliśmy nadzieję, że uraz Julii nie będzie aż tak poważny i za jakiś czas będzie mogła wrócić do gry. Niestety dziś już wiemy, że to koniec sezonu dla naszej młodej atakującej. Życzymy Julii dużo siły oraz szybkiego powrotu do zdrowia – powiedział Marcin Chudzik, prezes Grota Budowlanych.

Reklama

– Niestety potwierdził się jeden z najgorszych scenariuszy. Jest to koniec sezonu dla mnie, nie będę mogła wesprzeć mojej drużyny na parkiecie, ale całym sercem będę im dopingować! Dziękuję wszystkim, którzy do mnie napisali, zadzwonili, to bardzo miłe i budujące, że tyle osób interesuje mój los – powiedziała Julia Szczurowska.

Reklama

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź

Dodaj komentarz

Reklama