Alessandro Chiappini nadal będzie trenerem ŁKS-u Commercecon. Będą mocne transfery!
Jako pierwsi w Polsce informowaliśmy, że umowa Alessandro Chiappiniego zostanie przedłużona. Włoch, który z ŁKS-em zdobył brązowy i złoty medal mistrzostw Polski poprowadzi ełkaesianki w nadchodzących rozgrywkach. I prawdopodobnie jeszcze w kolejnych dwóch.
- Oczywiście przeanalizowaliśmy wszystkie sytuacje, które doprowadziły do tego, że odpadliśmy z walki o medale. Po pierwsze, powinniśmy docenić jakość naszych przeciwników, wtedy z pewnością moglibyśmy i powinniśmy byli zrobić więcej. Trochę szczęścia też by nie zaszkodziło - mówił Chiappini.
Chiappini zachwycony transferami ŁKS-u Commercecon
Nowa drużyna ŁKS-u ma być mocna. Szefowie łódzkiego klubu wierzą, że po wpadce z poprzedniego sezonu, gdy ełkaesianki zajęły piąte miejsce, uda się wrócić do walki o medale.
- Zawsze jestem zdania, że charakter i motywacja to dwa podstawowe aspekty, które pozwalają rozwijać drużynę także od strony technicznej i taktycznej. Jestem przekonany, że udało nam się stworzyć zespół charakteryzujący się dużą równowagą i wymiennością, która pozwoli na możliwość dostosowania się czy zmiany w grze. Jestem bardzo zadowolony z naszych działań transferowych - dodał trener ŁKS-u.
Przed szkoleniowcem krótka przerwa, a później powrót na al. Unii.
- Kocham swoją pracę, lubię być zawsze zajęty. To pomaga mi się rozwijać, doskonalić, eksperymentować, wymyślać nowe pomysły. Będę miał niezbędny okres odpoczynku, aby zregenerować się i być super naładowanym. Wolny czas będę spędzić z rodziną, na plaży, mając jak najwięcej spokoju, trochę jeżdżąc na rowerze. To mi wystarczy - zdradził Włoch.

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.