Trener Rakowa chwali ŁKS

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Trener Rakowa chwali ŁKS - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaW sobotę ŁKS wróci do grania w PKO Ekstraklasie po wrześniowej przerwie reprezentacyjnej. Podopiecznych Kazimierza Moskala czeka jednak bardzo trudne zadanie, czyli starcie z mistrzem Polski. Co do powiedzenia na temat ŁKS-u miał trener rywali? Dawid Szwarga absolutnie nie zlekceważył beniaminka i na konferencji przed starciem z biało-czerwono-białymi przypomniał, że mimo niekorzystnego wyniku, drużyna Kazimierza Moskala z dobrej strony pokazała się chociażby w meczu z Legią:- ŁKS to na pewno drużyna, która pokazała chociażby w meczu z Legią, że potrafi być dobra w ofensywie, ale nie tylko. ŁKS to zespół, który też dobrze bronił w poszczególnych meczach - mówił Dawid Szwarga.

W sobotę ŁKS wróci do grania w PKO Ekstraklasie po wrześniowej przerwie reprezentacyjnej. Podopiecznych Kazimierza Moskala czeka jednak bardzo trudne zadanie, czyli starcie z mistrzem Polski. Co do powiedzenia na temat ŁKS-u miał trener rywali?

Dawid Szwarga absolutnie nie zlekceważył beniaminka i na konferencji przed starciem z biało-czerwono-białymi przypomniał, że mimo niekorzystnego wyniku, drużyna Kazimierza Moskala z dobrej strony pokazała się chociażby w meczu z Legią:

- ŁKS to na pewno drużyna, która pokazała chociażby w meczu z Legią, że potrafi być dobra w ofensywie, ale nie tylko. ŁKS to zespół, który też dobrze bronił w poszczególnych meczach - mówił Dawid Szwarga.

Raków Częstochowa kilka dni po meczu z ŁKS-em rozegra pierwszy mecz w Lidze Europy. Mistrzowie Polski udadzą się do Bergamo, gdzie zagrają z Atalantą. Szkoleniowiec "Medalików" nie ma jednak dobrych wieści dla fanów z Łodzi. Dawid Szwarga zapewnia, że on i jego zespół skupiają się w tym momencie tylko na meczu z ŁKS-em, więc nie może być mowy o żadnym odpuszczaniu.

- W sobotę gramy z ŁKS-em i jest to dla nas absolutny priorytet na ten moment - powiedział krótko Szwarga.

CZYTAJ TAKŻE: Michał Mokrzycki z ŁKS-u: Po zmianie władz w Wiśle negocjacje zaczęły wyglądać tak, jak powinny

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo