Trudne rozstania. Podstawowe siatkarki żegnają się z ŁKS-em Commercecon Łódź

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Trudne rozstania. Podstawowe siatkarki żegnają się z ŁKS-em Commercecon Łódź - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
SiatkówkaMonika Gałkowska, Klaudia Gajewska i Ewa Kwiatkowska żegnają się z Łódzkim Klubem Sportowym. To zawodniczki, które w ostatnich latach mocno przyczyniły się do sukcesów Łódzkich Wiewiór w Lidze Siatkówki Kobiet.  Jak zapewnia Ewa Kwiatkowska, w ciągu ostatnich czterech lat ŁKS odegrał w jej życiu tak wielką rolę, że już na zawsze zapisał się w jej sercu.  - Pamiętam przywitanie w szatni z dziewczynami, które wcześniej oglądałam w telewizji. Stres i myśl: "Ja będę z nimi grać, z zawodniczkami, które już mają szyję obwieszoną medalami." Otrzymałam białą koszulkę z czerwonym znaczkiem i poszłam na trening. W stresie, ale pełna zapału i chęci wykorzystania swojej szansy.

Monika Gałkowska, Klaudia Gajewska i Ewa Kwiatkowska żegnają się z Łódzkim Klubem Sportowym. To zawodniczki, które w ostatnich latach mocno przyczyniły się do sukcesów Łódzkich Wiewiór w Lidze Siatkówki Kobiet. 

Jak zapewnia Ewa Kwiatkowska, w ciągu ostatnich czterech lat ŁKS odegrał w jej życiu tak wielką rolę, że już na zawsze zapisał się w jej sercu. 

- Pamiętam przywitanie w szatni z dziewczynami, które wcześniej oglądałam w telewizji. Stres i myśl: "Ja będę z nimi grać, z zawodniczkami, które już mają szyję obwieszoną medalami." Otrzymałam białą koszulkę z czerwonym znaczkiem i poszłam na trening. W stresie, ale pełna zapału i chęci wykorzystania swojej szansy. Nie sądziłam, że spędzę w ŁKS-ie aż 4 sezony. Każdy inny, piękny, stresujący i z mnóstwem wspaniałych ludzi dookoła. Te cztery sezony sprawiły, że czerwony znaczek na koszulce zmienił się na trzy litery w moim sercu, czyli ŁKS!!! - mówi środkowa.

Bardzo dobrze czas spędzony w ŁKS-ie wspominać będzie także Klaudia Gajewska, dla której ostatnie dwa sezony były powrotem do Łodzi. Klaudia reprezentowała biało-czerwono-białe barwy jeszcze na parkietach II i I ligi. 

- Każdy czas spędzony w ŁKS-ie wspominam bardzo dobrze. W związku z tym, że mam te trzy litery wpisane już w DNA każdy sezon jest wyjątkowy - podkreśliła - Ale faktycznie te dwa ostatnie owocowały w mega sukcesy, których nigdy w życiu bym się nie spodziewała.

Z fanami mistrzyń Polski 2019 za pośrednictwem Instagrama pożegnała się także Monika Gałkowska. 

Łódź, ŁKS, Łódzcy kibice... To były 2 piękne lata z Wami. Pełne emocji, doświadczeń, wzlotów i upadków, smutku i uśmiechu. 2 bardzo intensywne lata, ale i piękne, bo uczące. Zdobyliśmy razem moje pierwsze mistrzostwo Polski w LSK. Następnie brązowy medal i to z tą drużyna zagrałam moje pierwsze mecze w Lidze Mistrzyń. To Wy kibice tworzyliście atmosferę nie do opisania na tych wszystkich meczach. W ostatnim czasie nie raz złapałam się na tym, kiedy przy robieniu zdjęcia musiałam pilnować się z ręką, która automatycznie wędrowała ku górze, by pokazać eŁkę Czas spędzony w @lks_commercecon_lodz był dla mnie wyjątkowym czasem, za który Wam wszystkim z serca bardzo dziękuję. Począwszy od sponsorów, zarządu, sztabu i Was koleżanek, a kończąc na kibicach, wolontariuszach i fanatykach.

Jesteście Mistrzowscy! 

Dziękuję i do zobaczenia! 

Rozwiń

fot. ŁKS Commercecon Łódź

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo