Trzech siatkarzy Skry w reprezentacji Polski
Selekcjoner reprezentacji Polski, Nikola Grbić podał skład kadry na Ligę Narodów. Z szerokiej listy, która została ogłoszona w kwietniu [WIĘCEJ NA ŁÓDZKIM SPORCIE], zostało skreślonych pięciu zawodników. Mowa o Kewinie Sasaku, Bartłomieju Bołądziu, Krzysztofie Rejno, Piotrze Orczyku i Jakubie Szymańskim.
Swoje miejsce w kadrze zachowali więc reprezentanci PGE Skry Bełchatów: Grzegorz Łomacz, Mateusz Bieniek i Karol Kłos.
Warto dodać, że kolejny sezon w reprezentacji Polski spędzi także Tomasz Pieczko, fizjoterapeuta PGE Skry.
CZYTAJ TAKŻE >>> Zmiana trenera w PGE Skrze Bełchatów

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.