Reklama
Reklama

Trzy sparingi Widzewa w Turcji

Czas < 1 min czytania
Trzy sparingi Widzewa w Turcji

LODZ. 15.01.2022 PILKA NOZNA. SPARING WIDZEW LODZ - SIARKA TARNOBRZEG. N/Z KAROL DANIELAK FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Jednak trzy, a nie dwa mecze kontrolne, rozegrają na zgrupowaniu w Turcji piłkarze Widzewa.

Reklama

8 lutego piłkarze Widzewa lecą na zgrupowanie do Turcji. Będą tam 19 lutego. Podczas pobytu na obozie w Alanyi rozegrają trzy sparingi. Zaplanowano je na 12 i 18 lutego. Dwa z trzech meczów zostały już oficjalnie potwierdzone. Trwa oczekiwanie na trzeciego sparingpartnera, który będzie jednym z dwóch przeciwników łodzian podczas meczowej sesji 12 lutego.

Pierwszym w kolejności rywalem widzewiaków podczas zimowego obozu będzie ukraiński zespół Liwyj Bereh Kijów. Na koniec zgrupowania czerwono-biało-czerwoni zmierzą się z Inhułciem Petrowe. Pierwszy zespół to beniaminek trzeciej klasy rozgrywkowej na Ukrainie. Z kolei Ingulec to zespół, z którym Widzew grał już dwukrotnie w przeszłości i dwa razy przegrał. W tym sezonie Ingulec walczy o utrzymanie w ekstraklasie. Po 17 meczach zajmuje 14. miejsce w tabeli (na 16 drużyn).

Reklama

Widzew zagra w piątek i w sobotę

Widzew podał też już dokładne terminy najbliższych meczów kontrolnych. Zaplanowany na piątek 28 stycznia sparing z Ruchem Chorzów rozpocznie się o godzinie 13, a sobotnie spotkanie z KKS-em Kalisz zacznie się o godzinie 11. Oba mecze pokaże klubowa telewizja Widzew TV.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama