Reklama
Reklama
Reklama

Tylko w ŁS. Dawid Kroczek: „Rozważyłbym ofertę ŁKS-u”

Czas < 1 min czytania
Tylko w ŁS. Dawid Kroczek: „Rozważyłbym ofertę ŁKS-u”
- ŁKS jest bliski mojemu sercu. Nawet mimo problemów klubu z al. Unii, o których słyszymy z mediów, nie bałbym się objąć drużyny - powiedział Dawid Kroczek, trener, który po sezonie rozstanie się z Resovią.
Reklama

Dawid Kroczek mimo świetnych wyników, po sezonie rozstanie się z Resovią. Młody szkoleniowiec w maju ograł walczące o awans do ekstraklasy Arkę Gdynia i Widzew. Od razu pojawiły się spekulacje, że trafi, do któregoś z łódzkich klubów, bo ich trenerzy ostatnio zawodzą. Poza tym Marcin Pogorzała, trener ŁKS-u nie ma licencji UEFA Pro. Warunkowo prowadzi drużynę, po tym jak zwolniony został Kibu Vicuna, ale w nadchodzącym sezonie nie będzie mógł szkolić ełkaesiaków.

Reklama

Kroczek chciałby pracować w ŁKS-ie

Nie było jeszcze kontaktu ze strony ŁKS-u. Gdybym dostał ofertę na pewno bym ją rozważył. Jestem z Łodzi, to klub, w którym zaczynałem przygodę z piłką, grałem w grupach młodzieżowych. ŁKS jest bliski mojemu sercu. Nawet mimo problemów klubu z al. Unii, o których słyszymy z mediów, nie bałbym się objąć drużyny – powiedział zapytany przez nas Kroczek. Szkoleniowiec nie ukrywa, że praca na al. Unii byłaby dla niego ogromnym wyróżnieniem. Jednocześnie szkoleniowiec przyznał, że nie chciałby pracować w Widzewie.

fot: Resovia

Reklama

Piłka nożna

Dodaj komentarz

Reklama