Reklama
Reklama

W sobotę kolejny futsalowy hit. Zobacz Widzew Łódź w akcji

Czas < 1 min czytania
W sobotę kolejny futsalowy hit. Zobacz Widzew Łódź w akcji

ŁÓDŹ. 03.10.2021 WIDZEW ŁÓDŹ FUTSAL - KS GNIEZNO FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Zespół Marcina Stanisławskiego w najbliższej kolejce zmierzy się z KS BestDrive Futsalem Piła, aktualnym wiceliderem tabeli grupy północnej 1 Ligi PLF.

Reklama

Kolejny rywal Widzew Łódź Futsal w ostatniej kolejce wygrał z niepokonanym dotąd We-Met Futsal Clubem Kamienica Królewska i to zdecydowanie, aż 8:2. Dzięki temu czerwono-biało-czerwoni pozostali jedynym zespołem w stawce z kompletem zwycięstw. Z kolei drużyna z Piły zasygnalizowała, że mimo dwóch porażek na początku sezonu, będzie groźna i chce liczyć się w walce o czołowe miejsca w lidze.

Do bezpośredniego starcia lidera rozgrywek z drugą aktualnie drużyną w tabeli dojdzie w sobotę 30 października w Hali MOSiR Parkowa w Łodzi. To będzie pierwszy domowy mecz Widzewa rozegrany w inny dzień niż niedziela, więc warto już dziś zaznaczyć właściwą datę w kalendarzu. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00, a bilety na nie nabywać można on-line (w cenie 15 zł normalny i 5 zł ulgowy) za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu (KUP BILET).

Reklama

Piłka nożna

futsalpiłka nożnaWidzew Futsal

Dodaj komentarz

Reklama