Ważny krok w kwestii budowy ośrodka dla Widzewa

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ważny krok w kwestii budowy ośrodka dla Widzewa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaWidzew Łódź podjął ważne decyzje dotyczące budowy ośrodka w Bukowcu. do 30 czerwca Widzew miał czas by złożyć wniosek o finansowanie w ramach "Programu rozwoju infrastruktury piłkarskiej- edycja 2023”, prowadzonego przez Ministerstwa Sportu i Turystyki. Jak poinformował klub, wszystkie dokumenty w tej sprawie zostały przesłane. –Zgodnie z zapowiedzią przesłaliśmy niezbędne dokumenty do Ministerstwa Sportu, co pozwoli nam starać się o dofinansowanie. To ważny krok na drodze do stworzenia niezbędnej infrastruktury dla rozwoju Klubu, chociaż musimy pamiętać, że jesteśmy dopiero na początku długiej drogi. Mamy już podstawy do stworzenia długofalowej strategii rozwoju Klubu, którą będziemy chcieli przedstawić w niedalekiej przyszłości – powiedział dla oficjalnej klubowej witryny Maciej Szymański, wiceprezes Widzewa Łódź, który jest odpowiedzialny za koordynację projektu rozwoju klubowej infrastruktury. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, wniosek został formalnie złożony przez Widzew Training Center sp.

Widzew Łódź podjął ważne decyzje dotyczące budowy ośrodka w Bukowcu.

do 30 czerwca Widzew miał czas by złożyć wniosek o finansowanie w ramach "Programu rozwoju infrastruktury piłkarskiej- edycja 2023”, prowadzonego przez Ministerstwa Sportu i Turystyki. Jak poinformował klub, wszystkie dokumenty w tej sprawie zostały przesłane.

Zgodnie z zapowiedzią przesłaliśmy niezbędne dokumenty do Ministerstwa Sportu, co pozwoli nam starać się o dofinansowanie. To ważny krok na drodze do stworzenia niezbędnej infrastruktury dla rozwoju Klubu, chociaż musimy pamiętać, że jesteśmy dopiero na początku długiej drogi. Mamy już podstawy do stworzenia długofalowej strategii rozwoju Klubu, którą będziemy chcieli przedstawić w niedalekiej przyszłości – powiedział dla oficjalnej klubowej witryny Maciej Szymański, wiceprezes Widzewa Łódź, który jest odpowiedzialny za koordynację projektu rozwoju klubowej infrastruktury.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, wniosek został formalnie złożony przez Widzew Training Center sp. z o.o. Jej stuprocentowym udziałowcem jest Widzew Łódź.

-Mimo przerwy między sezonami, Klub funkcjonuje na podwójnych obrotach. Naszym priorytetem było wprowadzenie w życie planów dotyczących budowy ośrodka i przejście przez niezbędne formalności. Wzorując się na doświadczeniach innych Klubów powołaliśmy spółkę w celu przeprowadzenia inwestycji. To niezbędny krok, który pozwoli na zdobycie finansowania - powiedział Michał Rydz, prezes Widzewa Łódź.

fot. widzew.com

fot. widzew.com

Jednym z warunków koniecznych do złożenia wniosku było podpisanie umowy o dzierżawę terenu w Gminie Brójce, gdzie Widzew planuje zrealizować inwestycję. Decyzje dotyczące lokalizacji ośrodka, które zostały podjęte pół roku temu nie ulegną zmianie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo