Wiceprezes PZPN: Daniel Myśliwiec będzie tym, który wprowadzi Widzew na europejskie salony
Opublikowano:
Autor: Bartosz Jankowski

Już we wtorek (15 października) młodzieżowa reprezentacja Polski zagra na stadionie Widzewa z Niemcami w ramach eliminacji do EURO U-21. Przy tej okazji zapytaliśmy prezesa ŁZPN-u także o formę ligowców z naszego województwa na czele z ŁKS-em, Widzewem i Unią Skierniewice.
Bartosz Jankowski: We wtorek wielki mecz na stadionie Widzewa, bo młodzieżowa reprezentacja Polski zagra z Niemcami o przepustkę na EURO. Trudno było ponownie ściągnąć kadrę
Adam Kaźmierczak (wiceprezes PZPN, prezes ŁZPN): To wielkie wydarzenie. To mecz, który zadecyduje o tym, czy zagramy bezpośrednio w mistrzostwach Europy U-21. Trochę musieliśmy się napracować, by nasza młodzieżowa reprezentacja znowu zawitała do Łodzi, bo to zawsze jest konkurs ofert. Mieliśmy bardzo poważnego kontrkandydata w postaci Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, który zaproponował piękny stadion w Szczecinie, ale ostatecznie wybór padł na Łódź.
Zainteresował Cię ten tekst?
Zaloguj się i czytaj dalej
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE