Reklama
Reklama
Reklama

Widzew blisko kolejnego transferu?

Czas < 1 min czytania
Widzew blisko kolejnego transferu?

LODZ. 08.04.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. LKS LODZ - SANDECJA NOWY SACZ N/Z ELHADJI MAISSA FALL, OSKAR KOPROWSKI, LUKASZ ZJAWINSKI FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Prezes Widzewa zapowiedział nowy transfer klubu. Kontrakt miał już zostać podpisany, zostały tylko badania. Może chodzić o napastnika z Lechii Gdańsk.

Nie ma wątpliwości, że Widzew potrzebuje jeszcze wzmocnienia składu. W pięciu meczach nowego sezonu drużyna trenera Janusza Niedźwiedzia zdobyła tylko 4 punkty. Do tego w kadrze zrobiło się miejsce, po tym, jak rozwiązano kontrakt z Mattią Montinim. Nie ma dnia, by kibice nie pytali o kolejne transfery.

Reklama

W niedzielę prezesa Mateusza Dróżdża zaczepił o to jeden z kibiców, a odpowiedział. Tajemniczo, ale jednak dość konkretnie.

https://twitter.com/mateusz_drozdz/status/1558845998696374276

Wygląda więc na to, że na początku tygodnia klub ogłosi kolejny transfer.

Reklama

Z Lechii do Widzewa?

Także w niedzielę profil Football Scout poinformował, że Widzew chce wypożyczyć z Lechii Gdańsk Łukasza Zjawińskiego. To 21-letni napastnik, który w tym sezonie zagrał w dwóch meczach PKO Ekstraklasy. W obu, m.in. przeciwko Widzewowi, wchodził w końcówkach.

W przeszłości urodzony w Pszczynie piłkarz rozegrał sezon w ekstraklasie w Stali Mielec i w 24 meczach zdobył jednego gola. Skuteczny był za to w Sandecji Nowy Sącz w Fortuna 1. Lidze ostatniej wiosny. Wtedy w 14 spotkaniach zdobył 9 goli (5 z karnych). Po sezonie wrócił do Gdańska.

 

Reklama
https://twitter.com/bakoskaut/status/1558865230930870273

Piłka nożna

Widzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama