Widzew chce się pozbyć obrońcy. W Łodzi będą żałować?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Widzew chce się pozbyć obrońcy. W Łodzi będą żałować? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaZdaniem mediów, Kreshnik Hajrizi może zimą opuścić Widzew. Obrońca, który latem dołączył do RTS-u nie zdołał przekonać do siebie trenera Daniela Myśliwca. Stoper nie przekonał Myśliwca Gdy latem Hajrizi przychodził do Widzewa, niektórzy określali ten ruch małym hitem. Na Piłsudskiego trafił bowiem podstawowy obrońca wicemistrza Szwajcarii.

Zdaniem mediów, Kreshnik Hajrizi może zimą opuścić Widzew. Obrońca, który latem dołączył do RTS-u nie zdołał przekonać do siebie trenera Daniela Myśliwca.

Stoper nie przekonał Myśliwca

Gdy latem Hajrizi przychodził do Widzewa, niektórzy określali ten ruch małym hitem. Na Piłsudskiego trafił bowiem podstawowy obrońca wicemistrza Szwajcarii. Podczas letnich sparingów reprezentant Kosowa wyglądał bardzo dobrze, ale w lidze zagrał tylko w czterech meczach, łącznie zbierając 118 minut. Powodem takiej sytuacji miał być fakt, że Kosowianin nie posiadał cech, które były potrzebne drużynie Myśliwca. Jeszcze przed końcem jesieni, jasne było, że przyszłość Hajriziego w Łodzi może być trudna. Teraz Szymon Janczyk z Weszło poinformował, że łódzki klub zamierza wypożyczyć stopera. RTS chce mu zapewnić minuty i możliwość odbudowania formy.

Jeśli Hajrizi odejdzie, widzewiacy zostaną z Mateuszem Żyrą, Juanem Ibizą, Luisem Da Silvą i 18-letnim Pawłem Kwiatkowskim. Wszystkim wymienionym zawodnikom, kontrakt kończy się w czerwcu. Wygląda więc na to, że zimą do drużyny z Serca Łodzi może dołączyć nowy obrońca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo