Reklama
Reklama

Widzew chce zmieniać swój stadion

Czas < 1 min czytania
Widzew chce zmieniać swój stadion

Stadion Widzewa z drona (fot. mat. prasowe / Flight Level)

Nowe władze Widzewa chcą, by stadion przy al. Piłsudskiego 138 jak najbardziej przypominał… stadion Widzewa. Stąd nowa akcja.

Reklama

Przez długi czas stadion nie wyglądał jak dom Widzewa. Dopiero po jakimś czasie na elewacji od strony al. Piłsudskiego zawisły napis i herb klubu. Później otwarte zostało – także widoczne z daleka – muzeum, obok obiektu postawiono pomnik upamiętniający twórców wielkiego Widzewa, a na trybunie D zawisły stare zdjęcie, które upamiętniają pierwsze mistrzostwo Polski.

Teraz Widzew rozpoczął akcję, która ma jeszcze bardziej upiększyć stadion i nadać mu jeszcze więcej klubowych elementów. Stąd akcja Widzew Plus. „(…) By przyspieszyć realizację pomysłów, Widzew Łódź wznawia zbiórkę środków finansowych na specjalnym funduszu na rzecz rozwoju klubowej infrastruktury. Wesprzeć inicjatywę może każdy kibic!” – pisze klub na swojej stronie.

Reklama

Rozpoczęła się zbiórka pieniędzy, które przeznaczone zostaną na dalszy branding trybun, odświeżenie stadionowych przestrzeni oraz na nowy tunel prowadzący na murawę. Oczywiście pomagać mogą kibice. „Każdy kibic chcący wesprzeć projekt „Widzew Plus” będzie miał możliwość wpłaty dowolnej, dobrowolnej kwoty, za którą otrzyma stosowny certyfikat. Nieważne, czy będzie to złotówka, czy symboliczne 19,10 zł – każda wpłata zasili budżet widzewskich inwestycji w infrastrukturę” – zachęca klub.

Udział w akcji mogą też wziąć przedstawiciele biznesu, Do wyboru są trzy pakiety: Silver, Gold i Platinum. Jak zapewnia Widzew, każdy ze wspierających w zamian za darowiznę uzyska szereg korzyści, od zaproszenia VIP na mecz, po spoty na telebimie, wywiad w klubowym radiu czy pozycjonowanie logo firmy w komunikacji funduszu inwestycyjnego Widzew Plus.

Reklama

Do akcji można włączyć się tutaj.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama