Reklama
Reklama
Reklama

Widzew daje sygnał, że z finansami nie jest dobrze…?

Czas < 1 min czytania
Widzew daje sygnał, że z finansami nie jest dobrze…?

Retro koszulki Widzewa (fot. widzew.com / Marcin Bryja)

Widzew w niedzielę opublikował co najmniej dziwny komunikat, który publikujemy poniżej. Dziwny, bo klub zasygnalizował, że odbyło się spotkanie dotyczące budżetu klubu. Tak, jakby rozmowy na temat budżetu były tak nietypowe, że trzeba byłoby o nich informować w osobnym komunikacie. 

Reklama

W dniu 7 stycznia odbyło się spotkanie Zarządu Spółki Widzew Łódź, przedstawicieli Rady Nadzorczej Spółki Widzew Łódź, a także przedstawicieli Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź, w trakcie którego omawiano bieżącą sytuację finansową spółki.

Władze na bieżąco analizują planowane przychody i koszty klubu, w celu urealnienia jego budżetu. Podjęto również decyzję o organizacji regularnych spotkań na temat stanu finansów klubu.

Reklama

Płynność finansowa spółki będzie stabilna, pod warunkiem wprowadzenia przez klub oszczędności i odpowiedzialnej polityki finansowej.

Można się zastanowić, po co był ten komunikat. Wiele wskazuje na to, że to odpowiedź na wywiady, których udzieliła w ostatnim czasie była już prezes Martyna Pajączek. Mówiła ona o wręcz komfortowej sytuacji finansowej klubu. Jak widać, nowy zarząd nie chce z nią polemizować, za to daje do zrozumienia, że kondycja finansów jest taka, że… trzeba się nad nią poważnie pochylić. 

fot. widzew.com / Marcin Bryja

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama