Widzew Futsal wraca do ligowej rywalizacji

Widzew Łódź Futsal wraca do rywalizacji w 1. Lidze Futsalu FOT. widzew.com

Reklama


Czas < 1 min czytania

Po 43 dniach przerwy futsaliści Widzewa Łódź wrócą do gry w 1. Lidze Futsalu. W pierwszym ligowym meczu w 2021 roku łodzianie zmierzą się z Futbalo Białystok.

Widzew ma już za sobą pierwsze spotkanie w nowym roku. W Pucharze Polski uległ zespołowi Hotel Robert’s Port Mikołajki. W związku z tym, widzewiacy mogą się już skupić tylko i wyłącznie na rywalizacji w lidze.

Rewolucja w futsalowym Widzewie

Zimą w zespole Widzewa doszło do wielkich zmian. Najważniejszą z nich był transfer doświadczonego Michała Marciniaka, który ma pomóc młodej ekipie nabrać doświadczenia i przy okazji zdobyć kilkanaście bramek w nadchodzących meczach. 

Reklama

Ponadto Widzew wzmocnili Damian Kopa, Radosław Kuciński, Rafał Bogus, Robert-Levente Tamas, Nikita Yelfimov i Jakub Stegliński.

– Skład w porównaniu z zeszłą rundą bardzo się zmienił, przede wszystkim doszedł do nas Michał, który na każdym treningu pokazuje swoją jakość sportową – mówi dla widzewfutsal.com Dariusz Słowiński, bramkarz i jeden z najmocniejszych punktów łódzkiej drużyny.

Widzew żądny rewanżu

Widzew zagra w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego z ekipą Futbalo Białystok. W Łodzi liczą na udany rewanż za porażkę z pierwszej rundy, kiedy to ekipa z Podlasia pewnie wygrała 6:1. 

Reklama

– Skupiamy się na sobie i pozytywnie patrzymy w przyszłość. Każdy z nas czeka z utęsknieniem na wznowienie rozgrywek ligowych i liczymy, że z każdym meczem będziemy sie rozwijać jako drużyna, a przede wszystkim regularnie punktować.

Początek niedzielnego meczu o godz. 16. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.

Widzew Łódź Futsal – Futbalo Białystok
Hala MOSiR, ul. Małachowskiego 5/7, Łódź
Niedziela, 31 stycznia 2021, godz. 16:00

Inne sporty

Widzew Łódź

Reklama

Dodaj komentarz