Reklama
Reklama

Widzew i MPK pojadą razem przez Łódź

Czas < 1 min czytania
Widzew i MPK pojadą razem przez Łódź

Stadion Widzewa Łódź (fot. Bartosz Jankowski)

Jeszcze w lutym spoty reklamowe Widzewa zagoszczą w tramwajach i autobusach MPK.

Reklama

Widzew poinformował w środę, że podpisał umowę z miejskim przewoźnikiem. Na jej mocy w pojazdach komunikacji miejskiej pojawią się spoty klubu. Widzew i MPK mają też razem organizować akcje związane z przeciwdziałaniem zanieczyszczeniu środowiska i zmianom klimatu.

Spoty i grafiki promocyjne będą się pojawiać na monitorach LCD znajdujących się wewnątrz pojazdów MPK, w biletomatach oraz na stronie internetowej MPK. Zgodnie z podpisaną umową, materiały reklamowe MPK będą z kolei widoczne na stadionie przy. al. Piłsudskiego, na bandach okalających boisko oraz w mediach społecznościowych klubu. Do końca sezonu 2021/2022 MPK Łódź może również posługiwać się tytułem Partnera Widzewa Łódź.

Reklama

Widzew i MPK Łódź. Korzyści dla obu stron

– Mamy nadzieję, że podpisana umowa przyniesie również konkretne korzyści dla podróżujących pojazdami kibiców Widzewa Łódź. Chodzi np. o zwiększenie częstotliwości kursów pojazdów MPK w okolice stadionu w dni meczowe. Oczywiście ostateczna decyzja w tych sprawach należy do ZDiT-u, ale umowa o współpracy z MPK to ku temu pierwszy krok – mówi Mateusz Dróżdż, prezes Widzewa.

– Ta współpraca przyniesie korzyści dla obu stron. Pasażerowie dowiedzą się z naszych nośników o wydarzeniach organizowanych przez klub, a my podczas imprez sportowych będziemy mogli zachęcać kibiców do korzystania z komunikacji miejskiej i informować o naszych akcjach – dodaje Zbigniew Papierski, prezes MPK.

Reklama

W przeszłości podobną współpracę z miejskim przewoźnikiem nawiązał ŁKS.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama