Reklama
Reklama
Reklama

Widzew II Łódź walczy o puchar, a nowi zawodnicy „jedynki” czekają na kibiców

Czas 2 min czytania
Widzew II Łódź walczy o puchar, a nowi zawodnicy „jedynki” czekają na kibiców

LODZ. 07.05.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - RESOVIA RZESZOW N/Z KIBICE FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

W środę 15 czerwca rezerwy Widzewa zagrają w finale wojewódzkiego Pucharu Polski. Mecz odbędzie się na stadionie przy Piłsudskiego 138, a wszyscy którzy się na niego wybiorą, będą mieli okazję spotkać się z piłkarzami, którzy wzmocnili latem pierwszy zespół.
Reklama

W meczu o wojewódzki Puchar Polski Widzew II Łódź zmierzy się z RKS-em Radomsko. Dla zapewnienia odpowiedniej oprawy decydujące starcie zorganizowane zostanie na stadionie Widzewa. Pierwszy gwizdek rozbrzmi w środę 15 czerwca o godzinie 18:00. Cały czas trwa sprzedaż na to spotkanie. Klub udostępnił kibicom trybunę C („Długą”, „Pod masztami”) stadionu, która pomieścić może ok. 6 tysięcy fanów. Sprzedana została już ponad połowa wejściówek.

Reklama

Nowi zawodnicy Widzewa i atrakcje nie tylko sportowe

Kibiców skusić powinien nie tylko sam mecz, choć rezerwy Widzewa zdobyć mogą swoje pierwsze trofeum, wygrywając jednocześnie przepustkę do ogólnopolskich rozgrywek pucharowych w przyszłym sezonie. Ale to nie wszystko. Godzinę przed meczem w Muzeum Widzewa i w jego najbliższym sąsiedztwie fani spotkać będą mogli nowych zawodników, którzy pomóc mają pierwszej drużynie w walce na boiskach PKO Ekstraklasy. Obecni mają być Mateusz Żyro, Juljan Shehu i Serafin Szota, ale też piłkarze, którzy są w klubie dłużej.

Widzew przygotował też dodatkowe atrakcje. Nowi piłkarze rozdawać będą karty ze swoimi podobiznami, na których zbierać będzie można autografy, a w oficjalnym sklepie klubu nabyć będzie można produkty dla dzieci ze zniżką w 20% i plakaty z podpisami pierwszej drużyny Widzewa Łódź (w cenie 25 zł sztuka). Trudno o lepszą okazję na spędzenie widzewskiego popołudnia na początek rozpoczynającego się właśnie długiego weekendu.

Reklama

WIDZEWSKI DZIEŃ DZIECKA W SKIERNIEWICACH [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Puchar dla Widzewa? Kup bilet i wesprzyj drużynę

W aspekcie sportowym zapowiada się wyrównana walka, w której trudno będzie wskazać faworyta. RKS Radomsko to ligowy rywal Widzewa, który w kończącym się sezonie (została ostatnia kolejka) zdobył 7 punktów więcej niż łodzianie. Czerwono-biało-czerwoni plasują się na 4. miejscu w tabeli, a ich środowy dwa oczka wyżej. Oba ligowe mecze minimalnie wygrał RKS (po 1:0). Zespół Patryka Czubaka to przede wszystkim utalentowana widzewska młodzież, ale wspierana przez tak doświadczonych zawodników jak Daniel Mąka czy Kamil Tlaga. Dlatego w środę, przy wsparciu kibiców, każdy wynik jest możliwy.

Bilety na mecz Widzew II Łódź – RKS Radomsko kupić można on-line za pośrednictwem oficjalnej strony klubu (KUB BILET) w cenie 15 zł normalny i 5 zł ulgowy, a także w kasie nr 1 stadionu od godziny 14:00.

Reklama

***

Widzew II Łódź – RKS Radomsko / środa 15 czerwca 2022 roku, godz. 18:00

Reklama

Piłka nożna

Akademia WidzewaDaniel Mąkamuzeum Widzewarezerwy WidzewaWidzew II ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama