Reklama
Reklama
Reklama

Widzew ma nowego koordynatora ds. skautingu

Czas < 1 min czytania
Widzew ma nowego koordynatora ds. skautingu

Wojciech Śmiech/fot. widzew.com

Został nim Wojciech Śmiech. - Wierzę, że moje doświadczenie pomoże zoptymalizować działania skautingowe Widzewa, aby pomyłek transferowych było jak najmniej - mówi.

Śmiech zastąpił na tym stanowisku Michała Opiłkę, który pożegnał się z Klubem na początku września. Nowy koordynator ds. skautingu w Widzewie w ostatnich dwóch sezonach pracował jako dyrektor sportowy w trzecioligowym ŁKS-ie Łagów. Przez kilka lat współpracował także z agencjami menadżerskimi. Jak informuje łódzki klub, Śmiech „w ramach stowarzyszenia Football Networking zajmuje się organizacją kursów skautingowych połączonych z budowaniem wzajemnych relacji w środowisku piłkarskim”

Reklama

Czym zajmie się w Widzewie?

„Będzie odpowiedzialny za działania skautingowe oraz wsparcie działu sportu w kontekście budowania networkingu i pozyskiwania nowych kontaktów” – pisze oficjalna strona klubu.

 – Jestem bardzo szczęśliwy, że otrzymałem możliwość pracy dla Widzewa Łódź, za co serdecznie dziękuję właścicielowi, prezesowi oraz dyrektorowi sportowemu. Dla mnie jest to duża szansa, którą chciałbym wykorzystać. Wierzę, że moje doświadczenie pomoże zoptymalizować działania skautingowe Widzewa, aby pomyłek transferowych było jak najmniej. Futbol to rozrywka dla kibiców, natomiast w kontekście Widzewa Łódź jest czymś więcej, co szanuję i doceniam. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że spoczywa na mnie duża odpowiedzialność, ale mogę obiecać, że dam z siebie wszystko – powiedział Wojciech Śmiech po podpisaniu umowy.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama