Reklama
Reklama
Reklama

Widzew ma nowego sponsora

Czas < 1 min czytania
Widzew ma nowego sponsora

Firma Noblebet nie będzie dłużej sponsorem Widzewa

Firma bukmacherska Noblebet została nowym oficjalnym sponsorem Widzewa.

Reklama

Noblebet zastąpi markę LV BET Zakłady Bukmacherskie w nowym sezonie i będzie wspierać łódzki klub do końca czerwca 2022 r.

Współpraca Widzewa z nowym sponsorem rozpocznie się wraz ze startem sezonu 2021/2022. Logo Noblebet znajdzie się na wszystkich materiałach promocyjnych łódzkiego klubu. Pojawi się m.in. na strojach meczowych i treningowych pierwszej drużyny oraz nośnikach klubu na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 i obiekcie treningowym przy ul. Małachowskiego.

Reklama

Współpraca przewiduje również wiele wspólnych aktywności dla kibiców Widzewa w mediach społecznościowych oraz w trakcie meczów.

– Widzew to wielka marka sportowa nie tylko w Łodzi, ale i w całej Polsce. Nie możemy się doczekać współpracy, ponieważ klub i firma Noblebet mają ze sobą wiele wspólnego, między innymi ciągłą chęć rozwoju i dążenie do coraz lepszych wyników – czy to sportowych, czy biznesowych. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się osiągnąć wiele, a najbliższy sezon zakończy się w najlepszy możliwy sposób, czyli powrotem Widzewa tam, gdzie jego miejsce – do ekstraklasy – powiedział Marcin Doszczeczko, CEO Noblebet.

– Stabilne funkcjonowanie klubu piłkarskiego zależy m.in. od relacji z rzetelnymi partnerami biznesowymi, do których bez wątpienia zalicza się firma Noblebet. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej współpracy, która – mamy nadzieję – przyniesie wiele korzyści obu stronom i będzie atrakcyjna także dla naszych kibiców – dodał Michał Rydz, wiceprezes zarządu Widzew Łódź SA.

Reklama

Teraz Noblebet z Widzewem

Noblebet do końca sezonu 2020/2021 firma była oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław. Teraz czas na nowy rozdział wraz z Widzewem.

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama