Widzew pomaga potrzebującym. Koszulki na licytacji

Na licytacji jest też koszulka Marka Hanouska Fot. Marian Zubrzycki

Reklama


Czas < 1 min czytania

Kibice Widzewa mają szansę zdobyć koszulkę jednego z piłkarze, a przy okazji przed świętami pomóc potrzebującym.

Koniec roku to także czas wielu akcji charytatywnych, mającym wesprzeć ludzi najbardziej potrzebującym pomocy. Widzew postanowił umilić święta dzieciom z łódzkich domów dziecka. Akcja już się rozpoczęła i potrwa do 2 grudnia, czyli do zaplanowanego na ten dzień meczu z Wisłą Kraków w Pucharze Polski.

Zawodnicy zebrali pieniądze i przekazali na licytację kilka oryginalnych koszulek meczowych. Można je kupić na Allegro. I tak, do wylicytowania są stroje: Daniela Tanżyny, Marka Hanouska, Jakuba Wrąbla, Pawła Zielińskiego i Juliusza Letniowskiego. Aukcja niedawno się zaczęła, a najdroższa koszulka już znalazła chętnego, chcącego zapłacić ponad 1000 zł.

Reklama

To nie koniec akcji pomocowych Widzewa. W klubowym sklepie trwa zbiórka darów dla schroniska przy ul. Marmurowej w Łodzi. Potrzebne są koce i karma, by bezdomnym zwierzętom łatwiej było przeżyć zimą. Akcja potrwa do niedzielnego meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Tóego dnia przed stadionem stanie też specjalny namiot, do którego można przynosić dary.

Piłka nożna

Widzew Łódź

Reklama

Dodaj komentarz