Reklama
Reklama
Reklama

Widzew przechodzi do transferowej ofensywy. „Ruszyła maszyna”

Czas < 1 min czytania
Widzew przechodzi do transferowej ofensywy.  „Ruszyła maszyna”

Tunel stadionu Widzewa Łódź / fot. Marcin Bryja, widzew.com

Długo trzeba było na to czekać, ale wygląda na to, że kibice Widzewa wreszcie się doczekali. Prawdopodobnie w środę oficjalnie ogłoszony zostanie pierwszy nowy piłkarz Widzewa. A to dopiero początek, co na Twitterze zapowiedział Mateusz Dróżdż.

Pierwszy transfer do Widzewa

Wszystko wskazuje na to, że poznaliśmy już imię i nazwisko pierwszego piłkarza, który tego lata dołączy do Widzewa. To środkowy obrońca – Mateusz Żyro.

Reklama

Urodzony w 1998 roku Żyro to wychowanek Legii Warszawa. W ostatnim sezonie reprezentował barwy Stali Mielec, w których wystąpił w 32 meczach w PKO Ekstraklasie i zdobył dwie bramki.

Jeśli uda się podpisać kontrakt z 23-letnim piłkarzem, to spełniona zostanie deklaracja dyrektora sportowego Widzewa, który w rozmowie z „Łódzkim Sportem” zapowiedział, że do dnia pierwszego treningu widzewiaków po urlopach chciałby sfinalizować przynajmniej jeden transfer.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> WYWIAD ŁS! Dyrektor sportowy Widzewa: „Chcę, by do 9 czerwca pojawił się pierwszy transfer”

Widzew ogłosi kolejne transfery

Podpisanie kontraktu z Mateuszem Żyrą to dopiero początek informacji transferowych dotyczących Widzewa. Prezes łódzkiego klubu w dość oryginalny sposób zapowiedział, że w najbliższych dniach można się spodziewać kolejnych wiadomości o nowych piłkarzach czterokrotnego mistrza Polski.

Wygląda więc na to, że czas oczekiwania na transfery do Widzewa dobiegł końca. Jeśli wierzyć prezesowi klubu z al. Piłsudskiego, to najbliższych tygodniach na pewno nie będzie można narzekać na brak widzewskich tematów.

CZYTAJ TAKŻE >>> Prezes Widzewa – najpierw awans, a teraz syn

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama