Widzew rozbił Futsal Szczecin

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Widzew rozbił Futsal Szczecin - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaEfektowne zwycięstwo odnieśli piłkarze halowi Widzew Futsal. Łatwo jednak nie było. To zaległy mecz 1 ligi ze stycznia. Futsal Szczecin to ostatni zespół tabeli. W pierwszej rundzie widzewiacy wygrali w Szczecinie i teraz oczywiście mieli podobne zamiary.

Efektowne zwycięstwo odnieśli piłkarze halowi Widzew Futsal. Łatwo jednak nie było.

To zaległy mecz 1 ligi ze stycznia. Futsal Szczecin to ostatni zespół tabeli. W pierwszej rundzie widzewiacy wygrali w Szczecinie i teraz oczywiście mieli podobne zamiary. Tym bardziej, że ostatnio grają naprawdę dobrze. Co prawda przegrali w Zgierzu z wiceliderem tabeli, ale wstydu na pewno nie przynieśli. Za to szczecinianie przegrywają seryjnie.

Po pierwszej połowie spotkania w hali Parkowej przy ul. Małachowskiego Widzew jednak nieoczekiwania przegrywał po golu Borysa Szymańskiego. Łodzianie cały czas przeważali, ale walili głową w mur. Ich strzały albo były minimalnie niecelne, albo blokowane, albo też bronił je bramkarz gości.

Dopiero w drugiej połowie rozwiązał się worek z bramkami. Trzy (dwa z rzutów karnych) zdobył niezawodny Michał Marciniak.

Widzew Futsal – Futsal Szczecin 6:1 (0:1)

Gole: Marcinak 3, Gąsior, Dudek, Bondarenko - Szymański.

Widzew: Słowiński – Dudek, Gąsior, Łasak, Marciniak oraz Dachina, Mąkosza, Tamas, Pasik, Bondarenko, Ferreira, Kopa.

Autor: Janek

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo