Reklama
Reklama

Widzew rozpoczyna sprzedaż karnetów

Czas 2 min czytania
Widzew rozpoczyna sprzedaż karnetów

Kibice Widzewa Fot. Marian Zubrzycki

W niedzielę 11 lipca o godz. 19.10 rozpocznie się sprzedaż karnetów na domowe mecze Widzew w nowym sezonie.

Reklama

Jako pierwsza – od 11 lipca do 17 lipca – dostępna będzie możliwość przedłużenia karnetów na te same miejsca. 19 lipca udostępnione zostanie przedłużanie karnetów ze zmianą miejsc dla kibiców z klubu „1910” oraz sektorów A5 i A8. Od 20 do 21 lipca przedłużać karnety ze zmianą miejsc będą mogli pozostali kibice.

23 lipca rozpocznie się sprzedaż otwarta karnetów (zostanie uruchomiona tylko wtedy, gdy na tym etapie pozostaną jeszcze wolne abonamenty), która potrwa do 27 lipca. Co ważne, utrzymana zostaje możliwość zmiany posiadacza karnetu w momencie jego przedłużania.

Reklama

Karnety na Widzew droższe

Widzew informował już, że ceny karnetów na mecze domowe Widzewa na sezon 2021/2022 wzrosły o około 11 proc. dla kibiców indywidualnych przedłużających swoje abonamenty. Prezes Mateusz Dróżdż tłumaczył jednak, że skalę podwyżek udało się mocno ograniczyć dzięki poczynionym przez klub działaniom oszczędnościowym. Jak pisze Widzew” „Warto zwrócić uwagę, że nawet po podwyżkach jednostkowa cena wejścia na mecz dla posiadaczy karnetów jest – w zależności od trybuny – nawet około 40 procent niższa od ceny pojedynczego biletu w nowym sezonie”.

Kibice mogą też wspomagać Widzew na dwa sposoby. Pierwszy z nich to cegiełki, z których dochód zostanie przeznaczony na dalszy rozwój Akademii Widzewa. Druga to karnety fundowane, z których następnie będą mogły korzystać dzieci i młodzieży ze szkół, placówek opiekuńczo-wychowawczych, klubów sportowych, fanklubów oraz osiedli.

W sezonie 2021/2022 rozbudowany zostanie pakiet dodatkowych benefitów dla posiadaczy karnetów na mecze domowe Widzewa – zarówno w opcji całosezonowej, jak i na rundę jesienną. Fani czerwono-biało-czerwonych będą mogli nadal korzystać ze wszystkich benefitów obowiązujących już od rundy wiosennej ubiegłego sezonu, które obejmują m.in. 10 procent stałej zniżki na zakupy w oficjalnym sklepie Widzewa (stacjonarnie i online), specjalne rabaty w sklepie w trakcie sezonu, dostęp do ekskluzywnych materiałów w wersji cyfrowej oraz dedykowane oferty od partnerów klubu. W nowym sezonie Widzew dodatkowo gwarantuje karnetowiczom:

Reklama

– cyklicznie pojawiające się gadżety dostępne w sprzedaży tylko dla posiadaczy karnetów,

– pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze domowe Pucharu Polski w sezonie 2021/2022.

Cały stadion Widzewa z kibicami?

Klub przypomina, że w Polsce nadal obowiązują obostrzenia związane z uczestnictwem fanów w imprezach sportowych. Aktualne rozporządzenie pozwala na wpuszczanie na mecze kibiców w liczbie 50 procent pojemności danego obiektu, przy czym w limit ten nie są włączane osoby zaszczepione przeciw COVID-19. Widzew stara się, by na pierwszy mecz móc w praktyce otworzyć cały stadion, ale już teraz wiadomo, że przy ciągle obowiązujących obostrzeniach – podobnie jak w zeszłym sezonie – prowadzone będą zapisy na każde kolejne spotkanie.

Reklama

W związku z tym wejście na mecze możliwe będzie za okazaniem jednorazowego, imiennego biletu generowanego przez system. Każdy karnetowicz oczywiście otrzyma karnet (poprzez odbiór osobisty lub przesyłkę kurierską), ale nie będzie on fizycznie potrzebny do wejścia na stadion. Karnet będzie miał charakter wieloletniej Karty Widzewiaka, z którą związana będzie możliwość korzystania z różnych usług i benefitów. O szczegółach tego projektu klub będzie informować w oddzielnych komunikatach.

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama